Mihan-Alunminium-Ghadir-LOGO-1
پرس اکستروژن

HAI قصد دارد دو خط پرس اکستروژن جدید را نصب کند

صنایع آلومینیوم (Hammer HAI) به توسعه استراتژی رشد ثابت گروه خود ادامه می‌دهد که این شرکت اخیراً اعلام کرده قصد دارد 100 میلیون یورو برای نصب دو خط مطبوعاتی جدید، مراکز پردازش و یک مرکز لجستیک در کارخانه‌های خود در اتریش و رومانی سرمایه‌گذاری کند.

راب ون گیلز، مدیر عامل شرکت در این زمینه گفت: با سرمایه گذاری‌های جدید و سرمایه گذاری‌های اخیر در مکان‌های شرکت، ما به عنوان گروه HAI در موقعیت بهینه‌ای قرار داریم که بتوانیم با مشتریان خود در حمل و نقل، صنعت و ساخت و ساز به رشد خود ادامه دهیم.

گروه HAI علاوه بر پاسخگویی به تقاضای افزایش یافته، تمام سرمایه گذاری‌های برنامه‌‌ ریزی شده بالاترین حفاظت از محیط زیست موجود را با مصرف انرژی کارآمد و افزایش ایمنی فراهم می‌کند.

اتریش

HAI در رانشوفن اتریش، پروفیل‌ها آلومینیومی با کیفیت بالا برای بخش حمل و نقل توسعه می‌شوند. اخیراً این شرکت اکستروژن 60 MN در محل نصب کرده است که به زودی به بهره برداری می‌رسد. با افزایش تقاضا برای قطعات سبک وزن برای حمل و نقل الکترونیکی، نصب پرس جدید امکان تولید پروفیل‌های آلومینیومی بسیار پیچیده با ویژگی‌های خرابی برجسته را برای  OEM  خط‌های اکستروژن‌ معروف در اروپا فراهم می‌کند.
این شرکت اخیراً اعلام کرده است که قصد دارد یک منطقه تولید جدید به مساحت 8000 متر مربع ایجاد کند که دومین خط اکستروژن 60 MN را به همراه تمام قابلیت‌های تولید بالادستی و پایین‌دستی در خود جای دهد. خط دوم مطبوعاتی، توانایی این شرکت را در خدمت به بازار حمل و نقل الکترونیکی بیشتر خواهد کرد.
علاوه بر این، HAI قصد دارد یک مرکز لجستیکی پیشرفته به مساحت 14000 متر مربع با یک سالن، انبار و منطقه بارگیری در سایت رانشوفن خود بسازد که عملیات لجستیک را تسهیل می کند.  چندین کامیون می‌توانند به صورت موازی در منطقه بارگیری و تخلیه شوند. یک انبار با ارتفاع بالا نیز برای حامل‌های بار مشتری در دسترس خواهد بود که در آن ذخیره سازی و بازیابی می‌تواند به طور خودکار انجام شود. یک سیستم فتوولتائیک با ظرفیت پیک 1 مگاوات برای تامین انرژی مرکز لجستیک روی پشت بام نصب خواهد شد و مرکز جدید در اوایل سال 2023 تکمیل 
Hammerer Aluminium Industries

رومانی

HAI این شرکت قصد دارد تاسیسات خود را در کریس، رومانی، با نصب یک خط اکستروژن جدید 40 MN گسترش دهد. خط جدید بسیار خودکار و زیرساخت های مرتبط با آن ظرفیت تولید کارخانه را به میزان قابل توجهی افزایش می‌دهد که به سمت پروفیل‌های با کیفیت بالا برای بخش‌های خورشیدی، ‌ساختمانی و صنعتی طراحی شده است.

ون گیلز توضیح داد: با تسهیلات جدید، ظرفیت‌های مورد نیاز فوری توسعه می‌یابد تا بتوان از مشتریان در رشد آنها در سال‌های آینده حمایت کرد، با توجه به استفاده از ظرفیت بسیار بالا.

همچنین در رومانی، HAI کوره ذوب جدیدی را در کارخانه سانتانا خود در اوایل سال 2022 راه اندازی کرد. و کوره جدید شرکت قادر به ساخت بازیافت و ذوب مجدد خود تا ظرفیت 250000 تن وقادر به ارائه محصولات اکسترود شده است.

مرجع : 

www.lightmetalage.

مقالات مرتبط

آلومینیوم

چرا آهن نه؟

در دهه‌ها ورودی، آهن و آلومینیوم به عنوان دو از جمله مهمترین فلزات صنعتی، رشد چشمگیری در استفاده و کاربرد‌های خود داشته‌اند. آهن، با ویژگی‌های

بیشتر بخوانید »

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Mihan-Alunminium-Ghadir-LOGO-1
Mihan-Alunminium-Ghadir-LOGO-1
Mihan-Alunminium-Ghadir-LOGO-1