رادیاتور های قرنیزی

این مبدل ها برای تامین گرمای ساختمان به کار گرفته می شوند. دلیل این که طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است این می باشد که پروفیل آلومینیوم به کار رفته در آن دارای ظرافت زیادی در ساخت می باشد، ضخامت کمی دارد و حجم بسیار کمی را اشغال می کند. در این نوع از محصول به دلیل این که سطح تماس زیادی با هوای محیط وجود دارد سبب شده است که تبادل حرارتی به خوبی انجام شود و دمای هوا در کل محیط کاملا یکسان باشد.

مزایا و معایب رادیاتور قرنیزی

استفاده از این محصولات هزینه های لوله کشی که باید برای تاسیسات یک ساختمان انجام شود را به صورت چشمگیری کاهش می دهد. کار اجرا و نصب آن ها بسیار آسان است و با سرعت بالایی این کار انجام می شود. در مقابل دیگر سیستم های گرمایشی دارای قیمت بسیار مناسب تری می باشد و بازده بالا تر و بهتری دارد.

از معایب می توان به این موارد اشاره کرد که رنگ بندی کاملا محدودی دارد اما امروزه این عیب نیز در حال بر طرف شدن می باشد و به هنگام رسیدن به یک دمای مطلوب و مناسب، سنسوری برای قطع گرمایش ندارد. اما این رادیاتور توانسته بسیاری از نیاز های مشتریان را بر طرف کند و معایب جزیی که دارد کاملا قابل چشم پوشی است.

ظاهر زیبای رادیاتور قرنیزی در دکوراسیون

یکی از مهم ترین مواردی که باید به هنگام چیدن لوازم خانه وجود داشته باشد، داشتن آزادی عمل می باشد. تولید پروفیل آلومینیوم این رادیاتور ها به صورتی است که فضای مفیدی از ساختمان را اشغال نمی کنند و موجب شده است که بتوان به راحتی لوازم را به دلخواه خود پیاده سازی کرده و با توجه به رنگ بندی که دارند می توان آن ها را به راحتی با فضای داخل هماهنگ کرد.