درباره ما
درباره میهن آلومینیوم غدیر

برند میهن آلومینیوم غدیر حیات خود را در سال 1364 و  در جمعی خانوادگی آغاز کرد. اکنون شرکت میهن آلومینیوم غدیر که با نام اختصاری MAG نیز شناخته شده است، با تجربه‌ای بالغ بر 40 سال موفق شده است تا یکی از برترین تولیدکنندگان پروفیل آلومینیوم در کشور باشد.

در طی این سال‌ها با تلاش و پشتکار فراوان توانستیم از کارگاهی به مساحت 20 متر مربع، به راه اندازی 2 کارخانه‌‌ی مجهز با بیش از 30 هزار متر مربع مساحت دست بزنیم. هر کدام از این کارخانه‌ها شامل 17 بخش مجزا در هر کدام شامل واحدهایی از جمله:  واحد قالب‌سازی، ریخته‌گری بیلت آلومینیوم، واحد اکسترود آلومینیوم، واحدهایی مرتبط با خدمات سطحی و …. می‌باشند.

این یک عنوان است

این یک عنوان است

این یک عنوان است

خدمات ما
خدمات میهن آلومینیوم غدیر
خدمات

میهن آلومینیوم غدیر مفتخر است تا با تجربه بالغ بر چهار دهه، خدماتی شامل تمامی مراحل تولید پروفیل آلومینیوم و به خصوص قالب سازی اکستروژن را به متقاضیان و مشتریان عزیر ارائه دهد.

می توان گفت قدرت و توانمندی ما در ساخت قالب اکستروژن موجب شده است تا بتوانیم در مسیری بی انتها در تولید انواع پروفیل‌های آلومینیوم قدم برداریم.

علاوه بر این، خدمات ما در مسیر ارائه صفر تا صد تولید پروفیل آلومینیوم به قالب سازی محدود نشده بلکه شامل دیگر مراحل مانند، ریخته گری، پرس اکستروژن و اجرای انواع عملیات سطحی از جمله آنادایزینگ، براش، پولیش، رنگ پودری یا الکترواستاتیک، دکورال ( طرح چوب) و … می‌باشد.

محصولات ما
محصولات میهن آلومینیوم غدیر

با در نظر داشتن خدمات گسترده و صفر تا صد میهن آلومینیوم غدیر در تولید پروفیل آلومینیوم، باید بگوییم که تعداد و انواع محصولات تولیدی شرکت به هیچ عنوان محدود نمی‌شوند بلکه با توجه به ایده، طرح مورد نظر و درخواست مشتری قادریم تا پروفیل آلومینیوم سفارش داده شده را تولید کنیم. در این راستا تنها می‌توانیم با دسته بندی این گستره عظیم از محصولات به 4 دسته اصلی پروفیل آلومینیوم ساختمانی، صنعتی، عمومی و اختصاصی چارچوبی برایشام تعیین کرد.

جهت مشاهده تمامی محصولات و دسته بندی ‌های مختلف آنها از صفحه محصولات ما بازدید فرمایید.

Profiles for exhibition designs; Shutterstock ID 222648262; purchase_order: -; job: -; client: -; other: -
اهداف ما
چشم انداز، اهداف میهن آلومینیوم غدیر

خانواده میهن آلومینیوم غدیر با تولید پروفیل آلومینیومی باکیفیت و مطابق با استاندارهای جهانی قصد دارد تا با پررنگ‌تر کردن حضور موثر خود در عرصه بازارهای بین المللی، علاوه بر جذب مشتریان بالقوه بازارهای داخل کشور، تولیدی گسترده و متناسب با نیاز مصرف کنندگان و مشتریان در تمامی صنایع و تمامی جوامع داشته باشد.

ما در میهن آلومینیوم غدیر، سعیمان این است تا با چشم داشتن بر این چشم‌انداز و با به کارگیری تمام اشتیاق، استعدا و توانمان در مسیر ایجاد ارزش افزوده برای جلب هر چه بیشتر رضایت مشتریان قدم برداریم.

در صورت داشتن هر گونه سوال، ابهام یا برای ثبت سفارش خود از طریق صفحه تماس با ما، با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.